TB WOODS P7214M115 Synchronous Plus Belt Sprocket, Cast Iron, 115mm Belt Width, 12.632 inch Pitch Dia. | AK6FKF
TB WOODS P7214M115 Synchronous Plus Belt Sprocket, Cast Iron, 115mm Belt Width, 12.632 inch Pitch Dia.
Item: AK6FKFModel: P7214M115
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Sprocket
Belt Width 115 mm
Bushing J
Bushing Series J
Construction Plain
Dimension L 4 1/2"
Face Width 5 1/4"
Hub Location 1"
Inside Dia. 10.69"