KRUEGER H-2-19-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 19 2 Npt | AA7TQN 16N411
KRUEGER H-2-19-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 19 2 Npt
Item: AA7TQNModel: H-2-19-ALLSSCross Ref: 16N411
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 19"
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 19"