KRUEGER H-2-38-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 38 2 Npt | AE4QFF 5MFP2
KRUEGER H-2-38-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 38 2 Npt
Item: AE4QFFModel: H-2-38-ALLSSCross Ref: 5MFP2
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 38"
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 38"