KRUEGER H-2-118-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 118 2 Npt | AA7TVH 16N498
KRUEGER H-2-118-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 118 2 Npt
Item: AA7TVHModel: H-2-118-ALLSSCross Ref: 16N498
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 118"
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 118"