KRUEGER H-2-12-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 12 2 Npt | AA7TQF 16N404
KRUEGER H-2-12-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 12 2 Npt
Item: AA7TQFModel: H-2-12-ALLSSCross Ref: 16N404
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 12"
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 12"