KRUEGER H-2-15-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 15 2 Npt | AA7TQJ 16N407
KRUEGER H-2-15-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 15 2 Npt
Item: AA7TQJModel: H-2-15-ALLSSCross Ref: 16N407
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 15"
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 15"