KRUEGER H-2-66-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 66 2 Npt | AA7TTF 16N450
KRUEGER H-2-66-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 66 2 Npt
Item: AA7TTFModel: H-2-66-ALLSSCross Ref: 16N450
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Extension Length 0"
Float Dia. 1 3/8"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 66"
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 66"