KRUEGER H-2-81-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 81 2 Npt | AA7TTW 16N464
KRUEGER H-2-81-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 81 2 Npt
Item: AA7TTWModel: H-2-81-ALLSSCross Ref: 16N464
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 81"
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 81"