KRUEGER H-2-94-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 94 2 Npt | AA7TUJ 16N476
KRUEGER H-2-94-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 94 2 Npt
Item: AA7TUJModel: H-2-94-ALLSSCross Ref: 16N476
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 94"
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 94"