KRUEGER H-2-39-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 39 2 Npt | AA7TRF 16N427
KRUEGER H-2-39-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 39 2 Npt
Item: AA7TRFModel: H-2-39-ALLSSCross Ref: 16N427
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 39"
Pipe Size 2"
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 39"