KRUEGER H-2-17-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 17 2 Npt | AA7TQL 16N409
KRUEGER H-2-17-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 17 2 Npt
Item: AA7TQLModel: H-2-17-ALLSSCross Ref: 16N409
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 17"
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 17"