KRUEGER H-2-28-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 28 2 Npt | AA7TQX 16N419
KRUEGER H-2-28-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 28 2 Npt
Item: AA7TQXModel: H-2-28-ALLSSCross Ref: 16N419
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
Float Dia. 1 3/8"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 28"
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 28"