EATON DBU27-65K Dbu Expulsion Fuse Refill, Type Dbu, 65A, 27 Kv Max, 23 Kv Nominal | BJ2DYM
EATON DBU27-65K Expulsion Fuse Refill Unit, 65A, 27 Kv, 23 Kv Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ2DYMModel: DBU27-65K
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Fuse
Amps 65A
Fuse Class Class K
Length 22 1/2"
Max. Voltage 27 kV
Type DBU
Voltage 23 kV