EATON DBU17-100SE Dbu Expulsion Fuse Refill, Type Dbu, 100A, 17.1 Kv Max, 14.4 Kv Nominal | BJ2DUV
EATON DBU17-100SE Expulsion Fuse Refill Unit, 100A, 17.1 Kv, 14.4 Kv Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ2DUVModel: DBU17-100SE
In Stock
14.4kV
Get it by Tuesday, May 26
Item Fuse
Amps 100A
Fuse Class Class Se
Height 2 1/4"
Length 26 1/4"
Max. Voltage 17.1 kV
Type DBU
Voltage 14.4 kV