EATON DBU17-40SE Dbu Expulsion Fuse Refill, Type Dbu, 40A, 17.1 Kv Max, 14.4 Kv Nominal | BJ2DWB
Item: BJ2DWBModel: DBU17-40SE
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Fuse
Fuse Class Class Se
Height 2 1/4"
Length 22 1/2"
Max. Voltage 17.1 kV
Type DBU
Voltage 14.4 kV