WEG CFW110365T6OYZ 11994601 Variable Speed Drive, 500-690V, 3 Phase, Normal Duty 365 A, Heavy Duty 315 A, IP20
Item: EC2FRBModel: CFW110365T6OYZCross Ref: 11994601
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Drive
Hp 400 hp
Input Voltage 575V
Output Amps 315A
Rated Amps (hd) 315A
Rated Amps (nd) 365A