SIEMENS LXD63B600H Bolt On Circuit Breaker Lxd 600 Amp 600vac 3p 35kaic@480v | AG8RLM
SIEMENS LXD63B600H Bolt On Circuit Breaker Lxd 600 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8RLMModel: LXD63B600H
In Stock : 2 Units
Get it by Thursday, May 21
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 600A
Frame Type LXD
Number Of Poles 3
Voltage 600V