SIEMENS LXD62B500 Bolt On Circuit Breaker Lxd 500 Amp 600vac 2p 35kaic@480v | AG8RLE
SIEMENS LXD62B500 Bolt On Circuit Breaker Lxd 500 Amp 600vac 2p 35kaic@480v
Item: AG8RLEModel: LXD62B500
In Stock : 7 Units
Amps
Number of Poles
Get it by Thursday, May 21
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 500A
Frame Type LXD
Number Of Poles 2
Voltage 600V