SIEMENS FXD63S250A Bolt On Circuit Breaker Fxd 250 Amp 600vac 3p 35kaic@480v | AG8NUG
SIEMENS FXD63S250A Bolt On Circuit Breaker Fxd 250 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8NUGModel: FXD63S250A
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 250A
Frame Type FXD
Number Of Poles 3
Voltage 600V