SIEMENS LXD63B450H Bolt On Circuit Breaker Lxd 450 Amp 600vac 3p 35kaic@480v | AG8RLH
SIEMENS LXD63B450H Bolt On Circuit Breaker Lxd 450 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8RLHModel: LXD63B450H
In Stock : 6 Units
Get it by Thursday, May 21
5.00% off
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 450A
Frame Type LXD
Number Of Poles 3
Voltage 600V