SIEMENS LXD62B600 Bolt On Circuit Breaker Lxd 600 Amp 600vac 2p 35kaic@480v | AG8RLF
SIEMENS LXD62B600 Bolt On Circuit Breaker Lxd 600 Amp 600vac 2p 35kaic@480v
Item: AG8RLFModel: LXD62B600
In Stock : 8 Units
Amps
Number of Poles
Get it by Thursday, May 21
5.00% off
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 600A
Frame Type LXD
Number Of Poles 2
Voltage 600V