HALLOWELL A5530-24HG Adder Metal Bin Shelving 24 inch Depth Bin Front | AG6CUL 35KU59
HALLOWELL A5530-24HG Adder Metal Bin Shelving 24 inch Depth Bin Front
Item: AG6CULModel: A5530-24HGCross Ref: 35KU59
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Adder Metal Bin Shelving
Bin Depth 23"
Bin Height 9", 12"
Bin Width 6"
Color Gray
Compartment Depth 24"
Compartment Height 9", 12"
Compartment Width 6"
Number Of Compartments 54
Overall Depth 24"
Overall Height 84"
Overall Width 36"