HALLOWELL A5530-18HG Adder Metal Bin Shelving 18 inch Depth Bin Front | AG6CUJ 35KU57
HALLOWELL A5530-18HG Adder Metal Bin Shelving 18 inch Depth Bin Front
Item: AG6CUJModel: A5530-18HGCross Ref: 35KU57
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Adder Metal Bin Shelving
Adjustability Fixed
Bin Depth 17"
Bin Height 9", 12"
Bin Width 6"
Color Gray
Compartment Depth 18"
Compartment Height 9", 12"
Compartment Width 6"
Finish Powder Coated
Green Certification Or Other Recognition Greenguard Certified
Includes Bin Front
Number Of Compartments 54
Number Of Shelves 10
Overall Depth 18"
Overall Height 84"
Overall Hxwxd 84" x 36" x 18"
Overall Width 36"
Overall Wxdxh 36" x 18" x 84"
Shelving Configuration Add-On
Width 36"