HALLOWELL A5526-18HG Adder Metal Bin Shelving 18 inch Depth 21 Bins | AG6CTH 35KU33
HALLOWELL A5526-18HG Adder Metal Bin Shelving 18 inch Depth 21 Bins
Item: AG6CTHModel: A5526-18HGCross Ref: 35KU33
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Adder Metal Bin Shelving
Bin Depth 17"
Bin Height 12"
Bin Width 12"
Color Gray
Compartment Depth 18"
Compartment Height 12"
Compartment Width 12"
Number Of Compartments 21
Overall Depth 18"
Overall Height 84"
Overall Width 36"