HALLOWELL A5526-24HG Adder Metal Bin Shelving 24 inch Depth 21 Bins | AG6CTK 35KU35
HALLOWELL A5526-24HG Adder Metal Bin Shelving 24 inch Depth 21 Bins
Item: AG6CTKModel: A5526-24HGCross Ref: 35KU35
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Adder Metal Bin Shelving
Adjustability Fixed
Bin Depth 23"
Bin Height 12"
Bin Width 12"
Color Gray
Compartment Depth 24"
Compartment Height 12"
Compartment Width 12"
Finish Powder Coated
Green Certification Or Other Recognition Greenguard Certified
Height 12"
Number Of Compartments 21
Number Of Shelves 8
Overall Depth 24"
Overall Height 84"
Overall Hxwxd 84" x 36" x 24"
Overall Width 36"
Overall Wxdxh 36" x 24" x 84"
Shelving Configuration Add-On
Width 36"