EATON DBU17-80SE Dbu Expulsion Fuse Refill, Type Dbu, 80A, 17.1 Kv Max, 14.4 Kv Nominal | BJ2DWP
EATON DBU17-80SE Expulsion Fuse Refill Unit, 80A, 17.1 kV, 14.4 kV Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ2DWPModel: DBU17-80SE
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Fuse
Amps 80A
Fuse Class Class Se
Height 2 1/4"
Length 22 1/2"
Max. Voltage 17.1 kV
Type DBU
Voltage 14.4 kV