EATON DBU17-30SE Dbu Expulsion Fuse Refill, Type Dbu, 30A, 17.1 Kv Max, 14.4 Kv Nominal | BJ2DVX
EATON DBU17-30SE Fuse Refill Unit, 30A, 17.1 Kv, 14.4 Kv Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ2DVXModel: DBU17-30SE
In Stock
14.4kV
Get it by Monday, May 25
Item Fuse
Amps 30A
Fuse Class Class Se
Height 2 1/4"
Length 22 1/2"
Max. Voltage 17.1 kV
Type DBU
Voltage 14.4 kV