HALLOWELL A4510-18HG Add On Shelving 87 Inch Height 36 Inch Width 18 Inch Depth | AA9AAY 1BHL9
HALLOWELL A4510-18HG Add On Shelving 87 Inch Height 36 Inch Width 18 Inch Depth
Item: AA9AAYModel: A4510-18HGCross Ref: 1BHL9
Item Shelving Unit
Adjustable Increments 1 1/2"
Color Gray
Depth 18"
Height 87"
Number Of Shelves 5
Overall Depth 18"
Overall Height 84"
Overall Hxwxd 84" x 36" x 18"
Overall Width 36"
Shelf Adjustment Increments 1 1/2"
Shelf Adjustments 1 1/2"
Whole Unit Load Capacity 2500 lbs.
Width 36"