EATON MBT48B200TSAP Resi Meter Breaker, Side-Wired, All-In-Ones, 200A, C, Aluminum, Nema 3R, Top Only | BH4WKK
EATON MBT48B200TSAP Meter Breaker, 120/240 VAC, 200A, 1 Phase, Nema 3R Enclosure
Item: BH4WKKModel: MBT48B200TSAP
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Bus Material Aluminum
Feed Type Overhead
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 25 1/2"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.31"