EATON MB48B200BTSG Meter Main Breaker, Type BR 8-Circuit 1-Socket 4-Space 3-Wire, 120/240 VAC, 200 A
Item: BH4VXHModel: MB48B200BTSG
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 7"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 25"