EATON MB2040B200BTSBL Resi Meter Breaker, Barrel Lock Provision, All-In-Ones, 200A, C, Aluminum, Nema 3R | BH4VXE
EATON MB2040B200BTSBL Meter Breaker With Barrel Lock Provision, 120/240 VAC, 200A, 1 Phase
Item: BH4VXEModel: MB2040B200BTSBL
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Meter Breaker
Amps 200A
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Height 32.38"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"