EATON DBU38-30K Dbu Expulsion Fuse Refill, Type Dbu, 30A, 38 Kv Max, 34.5 Kv Nominal | BJ2DZY
EATON DBU38-30K Fuse Refill Unit, 30A, 38 Kv, 34.5 Kv Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ2DZYModel: DBU38-30K
In Stock
34.5kV
Item Fuse
Amps 30A
Fuse Class Class K
Height 1"
Length 1"
Max. Voltage 38 kV
Type DBU
Voltage 34.5 kV
Width 1"