EAGLE GROUP CVC-54-2436 Cart Cover 36 x 24 x 54 White Nylon | AC7VQX 38X089
EAGLE GROUP CVC-54-2436 Cart Cover 36 x 24 x 54 White Nylon
Item: AC7VQXModel: CVC-54-2436Cross Ref: 38X089
Material Coated Nylon
Overall Height 54"
Overall Length 36"
Overall Lxwxh 36" x 24" x 54"
Overall Width 24"