EAGLE GROUP CVC-54-1836 Cart Cover 36 x 18 x 54 White Nylon | AC7VQG 38X075
EAGLE GROUP CVC-54-1836 Cart Cover 36 x 18 x 54 White Nylon
Item: AC7VQGModel: CVC-54-1836Cross Ref: 38X075
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cart Cover
Closure Hook And Loop
Color White
Esd Conductive No
Features Reinforced Top Corners
Finish Coat
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Coated Nylon
Overall Height 54"
Overall Length 36"
Overall Lxwxh 36" x 18" x 54"
Overall Width 18"