EAGLE GROUP CVC-54-1860 Cart Cover 60 x 18 x 54 White Nylon | AC7VQL 38X079
EAGLE GROUP CVC-54-1860 Cart Cover 60 x 18 x 54 White Nylon
Item: AC7VQLModel: CVC-54-1860Cross Ref: 38X079
Material Coated Nylon
Overall Height 54"
Overall Length 60"
Overall Lxwxh 60" x 18" x 54"
Overall Width 18"