EAGLE GROUP CVC-54-1848 Cart Cover 48 x 18 x 54 White Nylon | AC7VQJ 38X077
EAGLE GROUP CVC-54-1848 Cart Cover 48 x 18 x 54 White Nylon
Item: AC7VQJModel: CVC-54-1848Cross Ref: 38X077
Material Coated Nylon
Overall Height 54"
Overall Length 48"
Overall Lxwxh 48" x 18" x 54"
Overall Width 18"