EAGLE GROUP CVC-63-1860 Cart Cover 60 x 18 x 63 White Nylon | AC7VQM 38X080
EAGLE GROUP CVC-63-1860 Cart Cover 60 x 18 x 63 White Nylon
Item: AC7VQMModel: CVC-63-1860Cross Ref: 38X080
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Finish Coat
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Coated Nylon
Overall Height 63"
Overall Length 60"
Overall Lxwxh 60" x 18" x 63"
Overall Width 18"