FABORY M39760.050.0025 Round Head Grooved Pin, Ust 36-2 Grade, 5mm Pin Dia., 50PK | CG8GPU 41KL90
FABORY M39760.050.0025 Grooved Pin, Steel, Plain, 25 mm Lg., 5 mm Pin Dia., Gr. UST 36-2
Item: CG8GPUModel: M39760.050.0025Cross Ref: 41KL90
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade UST 36-2
Length 25 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 5 mm
Pin Type Round Head
Product Type Grooved Pin
Shank Length 25 mm