FABORY M39760.050.0020 Round Head Grooved Pin, Ust 36-2 Grade, 5mm Pin Dia., 50PK | CG8GPT 41KL89
FABORY M39760.050.0020 Grooved Pin, Steel, Plain, 20 mm Lg., 5 mm Pin Dia., Gr. UST 36-2
Item: CG8GPTModel: M39760.050.0020Cross Ref: 41KL89
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade UST 36-2
Length 20 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 5 mm
Pin Type Round Head
Product Type Grooved Pin
Shank Length 20 mm