FABORY M39760.017.0003 Round Head Grooved Pin, Ust 36-2 Grade, 1.7mm Pin Dia., 50PK | CG8GNJ 41KL58
FABORY M39760.017.0003 Grooved Pin, Steel, Plain, 3 mm Lg., 1.7 mm Pin Dia., Gr. UST 36-2
Item: CG8GNJModel: M39760.017.0003Cross Ref: 41KL58
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade UST 36-2
Length 3 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 1.7 mm
Pin Type Round Head
Product Type Grooved Pin
Shank Length 3 mm