FABORY M39700.080.0012 Full Length Grooved Pin With Pilot, 8mm Pin Dia., 25PK | CG8FYX 41KH45
FABORY M39700.080.0012 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 12 mm Lg., 8 mm Pin Dia.
Item: CG8FYXModel: M39700.080.0012Cross Ref: 41KH45
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 12 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 8 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 12 mm