FABORY M39700.080.0024 Full Length Grooved Pin With Pilot, 8mm Pin Dia., 25PK | CG8FZA 41KH48
FABORY M39700.080.0024 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 24 mm Lg., 8 mm Pin Dia.
Item: CG8FZAModel: M39700.080.0024Cross Ref: 41KH48
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 24 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 8 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 24 mm