FABORY M39700.080.0030 Full Length Grooved Pin With Pilot, 8mm Pin Dia., 25PK | CG8FZB 41KH49
FABORY M39700.080.0030 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 30 mm Lg., 8 mm Pin Dia.
Item: CG8FZBModel: M39700.080.0030Cross Ref: 41KH49
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 30 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 8 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 30 mm