EATON PDG22F0050TFFL Circuit Breaker, 50A, 25 kA at 480V AC, Fixed | CH9WEH 61HT81
EATON PDG22F0050TFFL Circuit Breaker, 50 A, 25 kA at 480 VAC, Fixed, AB, Std Terminals Load Only, Std
Item: CH9WEHModel: PDG22F0050TFFLCross Ref: 61HT81
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off