EATON PDG22F0035TFFL Circuit Breaker, 35A, 25 kA at 480V AC, Fixed | CH9WFX 61HT79
EATON PDG22F0035TFFL Circuit Breaker, 35A, 25 kA at 480V AC, Fixed
Item: CH9WFXModel: PDG22F0035TFFLCross Ref: 61HT79
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Rated Operation Voltage (ue) At Ac - Max 600V
Voltage (ac) 600V AC