EATON MBP200SD Resi Meter Breaker, Meter Mains, 200A, C, Aluminum, Nema 3R, Bottom And Top, Provisions | BH4WJW
EATON MBP200SD Meter Main Breaker, Type BR 24-Circuit 1-Socket 3-Wire All-In-One, 120/240 VAC, 200 A
Item: BH4WJWModel: MBP200SD
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Meter Breaker
Box Size C
Bus Material Aluminum
Bypass Horn
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 36.63"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"