EATON MB816B200BTSD Resi Meter Breaker, All-In-Ones, 200A, C, Aluminum, Nema 3R, Bottom And Top | BH4VXN
EATON MB816B200BTSD Resi Meter Breaker, All-In-Ones, 200A, C, Aluminum, Nema 3R, Bottom And Top
Item: BH4VXNModel: MB816B200BTSD
Bus Material Aluminum
Bypass Horn
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 32.38"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"