EATON MB816B200BTSBL Resi Meter Breaker, Barrel Lock Provision, All-In-Ones, 200A, C, Aluminum, Nema 3R | BH4VYA
EATON MB816B200BTSBL Meter Breaker, 120/240 VAC, 200A, 1 Phase, Nema 3R Enclosure
Item: BH4VYAModel: MB816B200BTSBL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Meter Breaker
Amps 200A
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Height 32.38"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"