EATON MB2040P200SD Resi Meter Breaker, All-In-Ones, 200A, C, Aluminum, Nema 3R, Bottom And Top | BH4VXK
Item: BH4VXKModel: MB2040P200SD
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Meter Breaker
Box Size C
Bus Material Aluminum
Bypass Horn
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 36.63"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"