EAGLE GROUP CVC-86-2460 Cart Cover 60 x 24 x 86 White Nylon | AC7VRJ 38X101
EAGLE GROUP CVC-86-2460 Cart Cover 60 x 24 x 86 White Nylon
Item: AC7VRJModel: CVC-86-2460Cross Ref: 38X101
In Stock
Get it by Monday, May 25
Finish Coat
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Coated Nylon
Overall Height 86"
Overall Length 60"
Overall Lxwxh 60" x 24" x 86"
Overall Width 24"